طراحي اپليکيشن در مشهد


پيغام خطاي unfortunately در اندرويد يک کدام از پيغام هاي رايجي ميباشد که در تلفن همراه هاي گوشي با سيستم دليل اندرويد ديده مي شود. اکران پيغام خطاي unfortunately در اندرويد براي يوزرها تلفن هاي هوشمند ساخت مزاحمت کرده و اکثري از اشخاص طرز برطرف کردن اين نادرست را نمي دانند. اين اشتباه يک کدام از پيغام هايي ميباشد که يوزرها تازه کار و ماهر به راحتي ميتوانند آن را برطرف نمايند. در‌اين نوشته‌علمي به باز بيني طرز هاي متعدد برطرف کردن پيغام خطاي unfortunately در اندرويد مي‌پردازيم.


 


پيغام خطاي unfortunately در اندرويد


در حالتي که دارنده موبايل هوشمند مي‌باشيد بي ترديدً با پيغام خطاي unfortunately در اندرويد رو به رو گرديده ايد. بعضا از برنامه ها هنگام اجرا يا اين که در طول به کار گيري، اين پيغام غلط را اکران داده و بسته مي‌شوند. استفاده کننده با مشاهده اين پيغام ناگزير به آخر دادن به برنامه ميباشد که براي وي خوشايند وجود ندارد. اکران پيغام خطاي unfortunately در اندرويد عارضه ها مختلفي ميتواند داشته باشد که در تلفن هاي گوناگون و ورژن هاي گوناگون اندرويد نرم افزار ها گوناگون ميباشد. برخي از يوزرها براي برطرف کردن اين اشتباه و عدم اکران دوباره آن به متخصصين مراجعه ميکنند. بعضي ديگر رغبت دارا‌هستند اين پيغام نادرست را به دست خويش برطرف کرده و با شيوه هاي برطرف کردن پيغام خطاي unfortunately در اندرويد آشنا شوند. به‌دنبال راه‌حل هاي موثر را باز‌بيني مي‌کنيم.


 


پيغام خطاي unfortunately در اندرويد


نحوه هاي برطرف کردن پيغام خطاي unfortunately


براي برطرف کردن اين اشتباه طرز هاي مختلفي در تلفن هاي هوشمند متفاوت و برنامه هاي کاربردي نصب گرديده بر روي آن‌ها توصيه مي شود. طريق هايي مانند:


 


فولدر هاي کش و داده ها بيشتر برنامه کاربردي مربوطه را از پيکربندي تلفن همراه پيدا کرده و حذف نماييد. اين نحوه همه گيرترين و کاربردي ترين طرز رفع پيغام خطاي unfortunately در اندرويد ميباشد.


حذف کردن، نصب و فعال سازي دوباره برنامه کاربردي متبوع


خاموش و پر‌نور کردن دستگاه گوشي


عوض کردن و يا اين که آپ ديت رساني رام اندرويد موبايل


آپديت رساني کردن نرم افزار و به کارگيري از پاياني ورژن درست شده


تغيير تحول ساعت و مورخ موبايل اندرويد به پيشين ولي اين شيوه حل موقت ميباشد و مدام تلاش ندارد


کردن بروزرساني برنامه هاي گوگل


پيغام خطاي unfortunately در اندرويد


بازگرداندن به پيکربندي سوله آخري نحوه پيشنهادي


در‌حالتي که که شيوه هاي متعدد را بازنگري کرديد و برنده به برطرف کردن پيغام خطاي unfortunately در اندرويد نشديد آخري سفارش براي شما بازگرداندن پيکربندي دستگاه موبايل به پيکربندي کارگاه يا اين که فکتوري ريست ميباشد. پيشين از مبادرت به اين عمل از داده ها خويش پشتوانه تهيه و تنظيم فرماييد که از حذف شدن آنان دوري فرمائيد. در حيث داشته باشيد با بازگرداندن به پيکربندي سوله تمام داده ها شما بر روي تلفن همراه از دربين خواهد رفت و در دسترس نخواهد بود. درين موقعيت ورژن پشتوانه براي بازگرداندن داده ها و نرم افزار ها به امداد شما خواهد آمد. در بيش تر مواقع با کنسل کردن آپديت رساني گوگل پيغام خطاي Unfortunately has stopped در اندرويد برطرف ميگردد که از نصيب نرم افزار ها مي‌توانيد آپديت رساني اين برنامه را غير فعال فرمائيد و پيکربندي لازم جهت عدم انجام آپ تو ديت اتومات را انجام دهيد.

نرم افزار اندرويدي سرويس ها خانه

تب Design ميتوانيد آيتم هاي تحت را داشته باشيد.

اپليکيشن هايي که مقدمات برنامه نويسي را به شما مي آموزد

پيغام ,خطاي ,اندرويد ,unfortunately ,برطرف ,ها ,خطاي unfortunately ,unfortunately در ,پيغام خطاي ,در اندرويد ,برطرف کردن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوستالژي و خاطرات دهه 60 و 70 دکوراسيون داخلي ويدئوها و مطالب آموزشي مشاوره‌اي در زمينه رشد و هدايت تحصيلي برا اولين Ashley Tiffany Jamie مشاور صنايع غذايي Elizabeth فروش انواع آيفون تصويري